یکی از درس‌هایی که دانش‌آموزان در پایه سوم ابتدایی آن را مطالعه می‌کنند، فارسی سوم ابتدایی است. فارسی سوم ابتدایی در مقایسه با فارسی پایه‌های اول و دوم مباحث بیشتری دارد و دانش‌آموزان مطالب و مفاهیم جدید را در این پایه مطالعه می‌کنند. موسسه اجی مجی برای فارسی پایه سوم نیز پکیج آموزشی آماده کرده است تا دانش‌آموزان پایه سوم دبستان درس فارسی را به خوبی یاد بگیرند. هدف موسسه اجی مجی استفاده از انیمیشن و تصاویر برای آموزش بهتر مطالب است. شما می‌توانید در این مطلب یک نمونه تدریس از فارسی پایه سوم دبستان را که توسط خانم ریحانه رضایی تدریس شده است را مشاهده کنید.

فارسی سوم ابتدایی اجی مجی

فارسی سوم ابتدایی اجی مجی

فارسی سوم ابتدایی با اجی مجی

مدرس فارسی سوم ابتدایی در موسسه اجی مجی خانم ریحانه رضایی است. این معلم نمونه کشوری با استفاده از روش‌های جذاب و منحصربه‌فرد تمامی مطالب و مفاهیم فارسی را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. همراه با آموزش خانم ریحانه رضایی اجی مجی نیز در پکیج‌ها حضور دارند و سوالات احتمالی دانش‌آموزان را از خانم رضایی می‌پرسند. شاید برای بسیاری از والدین این سوال وجود داشته باشد که چرا باید از پکیج فارسی سوم دبستان اجی مجی استفاده کرد؟ ما در این قسمت چند دلیل ساده را به شما توضیح می‌دهیم:

1) فارسی سوم دبستان با انیمیشن

خانم ریحانه رضایی تمامی مفاهیم فارسی سوم را با استفاده از انیمیشن و تصاویر به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. دانش‌آموزان می‌توانند تمامی مفاهیم را با تصاویر یاد بگیرند. این شیوه آموزشی یک روش جدید در آموزش محسوب می‌شود و بسیار مفید است. دانش‌آموزان زمانی که مفاهیم را به صورت تصاویر یاد می‌گیرند مطالب به صورت بلندمدت در حافظه آن‌ها می‌ماند.

2) تدریس جذاب و منحصربه‌فرد

خانم رضایی با استفاده از روش‌های ابتکاری خود مفاهیم فارسی را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد. استفاده از روش‌های منحصربه‌فرد موجب شده است که دانش‌آموزان مفاهیم را بهتر یاد بگیرند و مطالب را در حافظه بلندمدت خود ثبت کنند.

3) ساده و قابل فهم

تمامی مفاهیمی که در فارسی سوم ابتدایی به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود، ساده و قابل فهم است. این بدین معنی است که تمامی دانش‌آموزان با هر سطح علمی به راحتی می‌توانند مفاهیم را یاد بگیرند.

نمونه تدریس خانم ریحانه رضایی برای فارسی سوم ابتدایی

شما می‌توانید در ویدیو آموزشی زیر نمونه تدریس خانم ریحانه رضایی را مشاهده کنید و با آموزش مبحث مفعول در پایه سوم بیشتر آشنا شوید. اگر به دنبال ویدیوهای آموزشی بیشتری هستید بهتر است به سراغ کانال تلگرام اجی مجی بروید و نمونه‌های تدریس اساتید را مشاهده کنید:

موضوعات فارسی سوم دبستان

تمامی سرفصل‌هایی که خانم ریحانه رضایی در پکیج فارسی به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد طبق سر فصل کتاب فارسی است. موضوعات فارسی سوم دبستان اجی مجی به صورت زیر است:

  • فصل اول: نهادها
  • فصل دوم: بهداشت
  • فصل سوم: اخلاق فردی-اجتماعی
  • فصل چهارم: راه زندگی
  • فصل پنجم: هنر و ادب
  • فصل ششم: ایران من
  • فصل هفتم: طبیعت

اجی مجی برای تمامی دانش‌آموزان ابتدایی

اجی مجی برای تمامی دانش‌آموزان ابتدایی پکیج‌های آموزشی آماده کرده است. تمامی دانش‌آموزان پایه اول تا ششم ابتدایی می‌توانند از پکیج‌های اجی مجی استفاده کنند. این موسسه برای اینکه دانش‌آموزان و والدین از محتوای آموزشی اجی مجی باخبر شوند، محتوای آموزشی اجی مجی را به صورت رایگان در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. شما می‌توانید تنها با پرداخت هزینه ارسال 20 درصد از محتوای آموزشی هر پایه را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

فهرست